Prosinus 600 mg/12,2 mg pulbere pentru solutie orala 10 plicuri Fiterman
63

Prosinus 600 mg/12,2 mg pulbere pentru solutie orala 10 plicuri Fiterman

3.95/5 (63)
Timp de retur Poti returna in 14 zile
SUPER OFERTA: Produsul costa cu 18% mai putin decat media produselor din categoria de Raceala si gripa
Pret 4.18/5
Interes 4.63/5
Livrare 4/5
brand: Fiterman
magazin: farmaciasilva.ro/
Produs popular produs popular cu 63 vizualizari recente

Descriere

Indicatii: Tratează simptomele de răceală și gripă inclusiv dureri de cap, dureri faringiene, dureri musculare, congestie nazală, febră și frisoane. Substanta activa: Paracetamol si clorhidrat de fenilefrină. Un plic unidoza de 4 g cu pulbere pentru solutie oralà confine paracetamol 600 mg si clorhidrat de fenilefrina 12,2 mg (echivalent la fenilefrina baza 10 mg). Celelalte componente sunt: acid ascorbic, sucroză (zahär), acid citric annidru, citrat de sodiu, zanarina sodica E 954), aspartam E 951), aroma de lämâie tip 1013043 (preparate aromatizante, substante aromatizante naturale, dextrozà, gum acacia, maltodextrină, butlhidroxianisol (E 320)), dioxid de siliciu coloidal anhidru. Mod de administrare: Adulti (inclusiv vârstnici) si copii de 12 ani si peste: se recomanda administrarea continutului unui plic la fiecare 4-6 ore. Nu trebuie administrate mai mult de 5 plicuri in 24 de ore. Medicamentul nu trebuie utilizat mai mult de 3 zile, fără recomandarea medicului.

Caracteristici

  • Categorie: Raceala si gripa
  • Marca: Fiterman
  • Pret: 27 lei
  • Vanzator: farmaciasilva.ro/
  • Cod: 12355
*generate pe baza descrierii. Verificati pe site-ul comerciantului

Livrare

  • Livrare prin curier
  • Livrare prin easybox

Plata

  • Plata card
  • Plata ramburs la curier
  • Plata transfer bancar / Ordin de plata

Compara produse similare

Propolis C Raceala si gripa adulti 10 plicuri
4.00/5

Propolis C Raceala si gripa adulti 10 plicuri

56
18 LEI info
Propolis C Raceala si gripa 8 plicuri
3.99/5

Propolis C Raceala si gripa 8 plicuri

50
18 LEI info
Fleximobil frectie 100 ml
4.02/5

Fleximobil frectie 100 ml

65
18 LEI info
Propolis C raceala si gripa adulti, 10 plicuri, Fiterman Pharma
4.09/5

Propolis C raceala si gripa adulti, 10 plicuri, Fiterman Pharma

90
17 LEI info
Fleximobil Frectie Lotiune pentru masaj 100 ml Fiterman Reducere 3 LEI
4.29/5

Fleximobil Frectie Lotiune pentru masaj 100 ml Fiterman

22% 14 LEI
61
11 LEI info
Sindolor x 12 comprimate
4.01/5

Sindolor x 12 comprimate

37
10 LEI info
Larogrip Frectie pentru adulti Lotiune 100 ml
4.01/5

Larogrip Frectie pentru adulti Lotiune 100 ml

86
27 LEI info
Fluend Extreme Hot Drink 10 plicuri
3.89/5

Fluend Extreme Hot Drink 10 plicuri

37
27 LEI info
Strepsils Mentol 24 comprimate
3.93/5

Strepsils Mentol 24 comprimate

55
28 LEI info
Kityvit pentru caile respiratorii, 40 comprimate masticabile, PharmA-Z
3.96/5

Kityvit pentru caile respiratorii, 40 comprimate masticabile, PharmA-Z

71
28 LEI info
Bixtonim Xylo 1mg/ml Spray Nazal 10 ml
3.94/5

Bixtonim Xylo 1mg/ml Spray Nazal 10 ml

59
28 LEI info
Tantumgrip 600mg/10mg gust de lamaie si miere 10 plicuri Angelini
3.97/5

Tantumgrip 600mg/10mg gust de lamaie si miere 10 plicuri Angelini

76
28 LEI info
Fervex Raceala si Gripa Fara Zahar pentru Copii 280mg/100 mg/10 mg 8 plicuri Upsa
3.89/5

Fervex Raceala si Gripa Fara Zahar pentru Copii 280mg/100 mg/10 mg 8 plicuri Upsa

39
28 LEI info
Nasic pentru copii spray nazal 10 ml
3.92/5

Nasic pentru copii spray nazal 10 ml

50
26 LEI info
Ibusinus Raceala si Gripa 20 comprimate
3.92/5

Ibusinus Raceala si Gripa 20 comprimate

54
28 LEI info
Dr. Max Sinutin, 30 comprimate
4.05/5

Dr. Max Sinutin, 30 comprimate

1263
26 LEI info
Fiorda x 30 cpr pentru supt Lamaie
3.92/5

Fiorda x 30 cpr pentru supt Lamaie

56
28 LEI info
Good Routine Cold - Care Hot drink 8 plicuri
3.87/5

Good Routine Cold - Care Hot drink 8 plicuri

31
28 LEI info
Fiorda Junior x 15 cpr pentru supt
3.94/5

Fiorda Junior x 15 cpr pentru supt

53
26 LEI info
Fiorda x 30 cpr pentru supt Coacaze negre
3.93/5

Fiorda x 30 cpr pentru supt Coacaze negre

55
28 LEI info
Coldrex Junior 16 comprimate filmate
3.94/5

Coldrex Junior 16 comprimate filmate

61
28 LEI info
Nurofen 200 mg drajeuri ibuprofen 12 drajeuri
3.98/5

Nurofen 200 mg drajeuri ibuprofen 12 drajeuri

67
25 LEI info
Biofarm Carmol Flu loţiune pentru corp 100ml
3.96/5

Biofarm Carmol Flu loţiune pentru corp 100ml

61
25 LEI info
Bioflu Plus raceala si gripa x 16 capsule moi Biofarm
3.97/5

Bioflu Plus raceala si gripa x 16 capsule moi Biofarm

62
25 LEI info
Bixtonim Sol Nazala Picaturi 10 ml
3.97/5

Bixtonim Sol Nazala Picaturi 10 ml

67
25 LEI info
Carmol junior solutie 100ml BIOFARM
3.87/5

Carmol junior solutie 100ml BIOFARM

34
29 LEI info
Gripovit Max C Fara zahar x 10 plicuri
3.92/5

Gripovit Max C Fara zahar x 10 plicuri

43
25 LEI info
Antinevralgic Sinus 12 comprimate filmate Zentiva
3.85/5

Antinevralgic Sinus 12 comprimate filmate Zentiva

30
29 LEI info
Ulei biosept forte 10ml FARES
3.85/5

Ulei biosept forte 10ml FARES

31
29 LEI info
FARES Biomicin A14 x 15 capsule moi
3.92/5

FARES Biomicin A14 x 15 capsule moi

57
29 LEI info
Mami si bebe Biosept, 30 capsule, Fares
3.92/5

Mami si bebe Biosept, 30 capsule, Fares

59
29 LEI info
Faringo Hot Drink 500 mg/200 mg/4 mg 8 plicuri
3.95/5

Faringo Hot Drink 500 mg/200 mg/4 mg 8 plicuri

56
25 LEI info
Sirop indulcit cu fructoza Bebe Biosept, 100ml, Fares
4.03/5

Sirop indulcit cu fructoza Bebe Biosept, 100ml, Fares

103
29 LEI info
Sirop pentru tuse seaca Tusifix,100ml, HelisMed
3.83/5

Sirop pentru tuse seaca Tusifix,100ml, HelisMed

9
25 LEI info
Spray pentru gat Plantusin, 20ml, Fares
3.89/5

Spray pentru gat Plantusin, 20ml, Fares

33
25 LEI info
Sirop Imunitate, 250 ml, Fares
3.89/5

Sirop Imunitate, 250 ml, Fares

31
25 LEI info
Oscillococcinum stari gripale 6 unidoze
3.90/5

Oscillococcinum stari gripale 6 unidoze

49
29 LEI info
Orocalmin aroma lamaie x 20
3.94/5

Orocalmin aroma lamaie x 20

52
25 LEI info
Parasinus x 20 comprimate
3.98/5

Parasinus x 20 comprimate

66
25 LEI info
Nurofen pentru copii 100mg/5ml 100ml sirop Capsune
3.98/5

Nurofen pentru copii 100mg/5ml 100ml sirop Capsune

68
25 LEI info
Quixx Soft Spray nazal isotonic 30ml
3.93/5

Quixx Soft Spray nazal isotonic 30ml

61
29 LEI info
DACIA PLANT Faringoplant, 60 comprimate
3.98/5

DACIA PLANT Faringoplant, 60 comprimate

68
24 LEI info
Faringo Intensiv Spray 8,75mg/doza, 15ml, Terapia
3.96/5

Faringo Intensiv Spray 8,75mg/doza, 15ml, Terapia

57
24 LEI info
Pure Life Argentum+ KIDS Argint nanocoloidal ionic, 480ml
3.92/5

Pure Life Argentum+ KIDS Argint nanocoloidal ionic, 480ml

60
30 LEI info
Gripoff Max 1000 mg/200mg/4mg 10 plicuri Slavia Pharm
3.94/5

Gripoff Max 1000 mg/200mg/4mg 10 plicuri Slavia Pharm

65
30 LEI info
PLE Extract Muguri carpen, probleme respiratorii, 50 ml
3.93/5

PLE Extract Muguri carpen, probleme respiratorii, 50 ml

63
30 LEI info
Gripovit Max C Ghimbir, miere, vitamina C 850mg x 10 plicuri Reducere 8 LEI
4.24/5

Gripovit Max C Ghimbir, miere, vitamina C 850mg x 10 plicuri

25% 32 LEI
72
24 LEI info
Biofarm Carmol Junior Solutie pentru uz extern, 100 ml
3.96/5

Biofarm Carmol Junior Solutie pentru uz extern, 100 ml

57
24 LEI info